धादिङमा मतगणना सम्पन्न, ७ पालिका प्रमुख, ५ उप प्रमुख र ३६ वडा जित्दै नेपाली कांग्रेस पहिलो पार्टी

  भिजन अनलाईन न्युज संबाददाता प्रकाशित:  145 पटक हेरिएको

धादिङ, जेष्ठ ५ ।  

धादिङमा बैशाख ३० गते सम्पन्न स्थानीय तहको निर्वाचनको मतगणना सम्पन्न भएको छ । अन्तिम मतपरिणामसँगै धादिङमा ७ पालिका प्रमुख, ५ उप प्रमुख र ३६ वडा जित्दै नेपाली कांग्रेस जिल्लास्थित पहिलो पार्टी बनेको छ । यस्तै ३ पालिका प्रमुख, ५ उप प्रमुख र ३२ वडा जित्दै माओवादी केन्द्र दोस्रो बनेको छ भने एमालेले २ प्रमुख सहित २१ पालिकामा जित निकालेको छ । एकीकृत समाजवादीले १ प्रमुख सहित ६ वटा वडा जितेको छ ।

पालिका र वडा अध्यक्षमा विजयी हुनेहरुको सूचि यस प्रकार छ

कांग्रेस पालिका तर्फ विजयी 

नीलकण्ठ मेयर भिम प्रसाद ढुङ्गाना कांग्रेस
सिद्धलेक अध्यक्ष परशु राम खतिवडा कांग्रेस
नेत्रावती डवजोङ अध्यक्ष मेघ नाथ रिजाल कांग्रेस
ज्वालामुखी अध्यक्ष यामनाथ दनै कांग्रेस
गंगाजमुना अध्यक्ष भक्त बहादुर लामा कांग्रेस
त्रिपुरासुन्दरी अध्यक्ष राजु उप्रेती कांग्रेस
खनियाबास अध्यक्ष रण बहादुर तामाङ कांग्रेस
धुनीबेसी उपमेयर सुरज उप्रेती कांग्रेस
गजुरी उपाध्यक्ष शर्मीला विसुराल कांग्रेस
नेत्रावती डवजोङ उपाध्यक्ष सिता माया गुरुङ कांग्रेस
रुबीभ्याली उपाध्यक्ष फे लामा तामाङ कांग्रेस
गल्छी उपाध्यक्ष भाईकाजी तिवारी कांग्रेस

कांग्रेस वडा तर्फ विजयी ३६ 

नीलकण्ठ ६ भूपेन्द्र श्रेष्ठ कांग्रेस
नीलकण्ठ ७ गौतम हरि अधिकारी, कांग्रेस
नीलकण्ठ ९ राजन बराइली, कांग्रेस
नीलकण्ठ १० सरोज पाण्डे, कांग्रेस
नीलकण्ठ ११ रामबहादुर श्रेष्ठ कांग्रेस
नीलकण्ठ १२ मा राजकुमार भण्डारी, कांग्रेस
नीलकण्ठ १३ सोम बहादुर गुरुङ, कांग्रेस
नेत्रावती डबजोङ १ ठाकुर गुरुङ, कांग्रेस
नेत्रावती डब्जोङ २ मिनबहादुर तामाङ, कांग्रेस
नेत्रावती डवजोङ ५ मा हरि अधिकारी, कांग्रेस
नेत्रावती डब्जोङ ३ मा सुरेश गुरुङ, कांग्रेस
खनियाबास ४ लिलामान तामाङ, कांग्रेस
धुनीबेसी ३ मा प्रकाश हमाल कांग्रेस
धुनिवेशी ७ यदुनाथ पाठक कांग्रेस
धुनीबेसी ९ मा माधव प्रसाद सिलवाल कांग्रेस
बेनीघाट रोराङ १ जीवन सिं तामाङ, कांग्रेस
बेनीघाट रोराङ १० विकास प्रजा, कांग्रेस
गजुरी २ मा द्रोण कडेल, कांग्रेस
गजुरी ३ ऋषिलाल श्रेष्ठ, कांग्रेस
गजुरी ४ सुरेन्द्र चेपाङ, कांग्रेस
सिद्धलेक २ मा सागर गुरुङ कांग्रेस
सिद्धलेक ७ सानो गिरी कांग्रेस
गंगाजमुना २ बल बहादुर तामाङ कांग्रेस
गंगाजमुना ३ राज कुमार गुरुङ कांग्रेस
गल्छी ४ राजु अधिकारी, कांग्रेस
गल्छी ६ दिपक कार्की, कांग्रेस
गल्छी ८ विशाल लुङ्गेली मगर, कांग्रेस
ज्वालामुखी २ राजु लोप्पा, कांग्रेस
ज्वालामुखी ३ उमेश श्रेष्ठग, कांग्रेस
ज्वालामुखी ५ टंक प्रसाद काप्री, कांग्रेस
ज्वालामुखी ६ किशोर सेढाई, कांग्रेस
ज्वालामुखी ७ ज्ञानेन्द्रक प्रसाद खकुराल, कांग्रेस
त्रिपुरासुन्दरी १ भिम प्रसाद भट्ट, कांग्रेस
रुबीभ्याली १ पम्वार तामाङ, नेपाली कांग्रेस
रुबीभ्याली ५ रम्ब तामाङ, नेपाली कांग्रेस
थाक्रे ११ शुदर्शन पाण्डे कांग्रेस

माओवादी केन्द्र पालिका तर्फ विजयी 

बेनीघाट रोराङ अध्यक्ष कृष्ण बहादुर थपलिया विवेक माओवादी केन्द्र
रुबीभ्याली अध्यक्ष रामसिंह तामाङ माओवादी केन्द्र
गजुरी अध्यक्ष गणेशलाल श्रेष्ठ माओवादी केन्द्र
नीलकण्ठ उपमेयर दिपक विश्वकर्मा माओवादी केन्द्र
थाक्रे उपाध्यक्ष जिन्दगी थापा माओवादी केन्द्र
त्रिपुरासुन्दरी उपाध्यक्ष देवराज धरेल माओवादी
खनियाबास उपाध्यक्ष सेक्केमान तामाङ माओवादी केन्द्र
गंगाजमुना उपाध्यक्ष रामेश्वर सिंखडा माओवादी केन्द्र

माओवादी केन्द्र वडा तर्फ विजयी ३२ 

नीलकण्ठ १ गणेशबहादुर गुरुङ, माओवादी केन्द्र
नीलकण्ठ २ मा ध्वजबहादुर गुरुङ, माओवादी केन्द्र
नीलकण्ठ ५ रामबहादुर श्रेष्ठ, माओवादी केन्द्र
नीलकण्ठ १४ नमराज दुवाडी माओवादी केन्द्र
धुनीबेसी १ मानबहादुर तामाङ माओवादी केन्द्र
धुनीबेसी ६ मा रमेश आचार्य माओवादी केन्द्र
धुनीबेसी ८ मा रामकृष्ण रेग्मी माओवादी केन्द्र
बेनीघाट रोराङ २ हेमराज भुजेल, माओवादी केन्द्र
बेनीघाट रोराङ ४ मा राजु बहादुर मगर, माओवादी केन्द्र
बेनीघाट रोराङ ५ शिव सिल्वाल, माओवादी केन्द्र
बेनीघाट रोराङ ६ मा टेकनाथ सिल्वाल, माओवादी केन्द्र
बेनीघाट रोराङ ७ मा कुमार बस्नेत, माओवादी केन्द्र
बेनीघाटरोराङ ८ राजकुमार श्रेष्ठ, माओवादी केन्द्र
गजुरी १ मा तारा भण्डारी, माओवादी केन्द्र
गजुरी ५ मा गोबिन्द लामिछाने, माओवादी केन्द्र
गजुरी ६ भक्त ब तामाङ, माओवादी केन्द्र
गजुरी ७ मा बद्री जम्कट्टेल, माओवादी केन्द्र
गजुरी ८ देवराज ओझा, माओवादी केन्द्र
सिद्धलेक १ पेमा लामा माओवादी केन्द्र
सिद्धलेक ५ बुधे घले माओवादी केन्द्र
गंगाजमुना १ बहादुर तामाङ माओवादी केन्द्र
गंगाजमुना ५ कुमार बहादुर अधिकारी माओवादी केन्द्र
गल्छी ३ राजन भुजेल, माओवादी केन्द्र
गल्छी ५ सरोज तामाङ, माओवादी केन्द्र
त्रिपुरासुन्दरी ४ कपिल देव सिंखडा, माओवादी केन्द्र
त्रिपुरासुन्दरी ५ कुश बहादुर सिटौला, माओवादी केन्द्र
त्रिपुरासुन्दरी ६ हरि विश्वकर्मा, माओवादी केन्द्र
त्रिपुरासुन्दरी ७ सुवास अधिकारी, दर्पण माओवादी केन्द्र
थाक्रे २ टिकाराम तामाङ माओवादी केन्द्र
थाक्रे ३ विजय तामाङ माओवादी केन्द्र
थाक्रे ४ आसा राम तामाङ माओवादी केन्द्र
थाक्रे ६ हिरा बहादुर थापा माओवादी केन्द्र

एमाले पालिका तर्फ विजयी 

थाक्रे राम कुमार आचार्य एमाले
गल्छी अध्यक्ष केदारनाथ खतिवडा एमाले

एमाले वडा तर्फ विजयी २१ 

नीलकण्ठ ४ मा हरि बहादुर, श्रेष्ठ एमाले
बेनीघाट रोराङ ३ मा भुवन, त्रिपाठी एमाले
बेनीघाट रोराङ ९ मा देवीबहादुर, खड्का एमाले
सिद्धलेक ३ देव पुलामी मगर एमाले
सिद्धलेक ४ झक बहादुर थापा मगर एमाले
सिद्धलेक ६ सुरेन्द्र कुमार मगर एमाले
गंगाजमुना ६ रमेश ढकाल एमाले
गल्छी १ यदुकुमार खतिवडा, एमाले
गल्छी २ षडानन्द खनाल, एमाले
गल्छी ७ हरिप्रसाद खतिवडा, एमाले
ज्वालामुखी १ कृष्ण गिरी, एमाले
त्रिपुरासुन्दरी२ कृष्ण बहादुर खत्री, एमाले
त्रिपुरासुन्दरी ३ कमल बहादुर थापा, एमाले
नेत्रावती ४ मा तिल बहादुर गुरुङ, एमाले
खनियाबास ५ मा रविन तामाङ, एमाले
गंगाजमुना ४ प्रेम बहादुर एमाले
थाक्रे १ श्याम सुन्दर थापा एमाले
थाक्रे ५ सन्तश बहादुर तामाङ एमाले
थाक्रे ७ युवराज खतिवडा एमाले
थाक्रे ९ श्याम चन्द्र आचार्य एमाले
थाक्रे १० गोकुल प्रसाद लामिछाने एमाले

एकीकृत समाजवादी पालिका तर्फ विजयी 

धुनीबेसी मेयर वाल कृष्ण् आचार्य एकीकृत समाजवादी
ज्वालामुखी उपाध्यक्ष धर्म बहादुर अर्याल एकीकृत समाजवादी
बेनीघाट रोराङ उपाध्यक्ष टाप बहादुर श्रेष्ठक एकीकृत समाजवादी
सिद्धलेक उपाध्यक्ष सविता अर्याल एकीकृत समाजवादी

एकीकृत समाजवादी वडा तर्फ विजयी ६ 

धुनीबेसी २ मा लक्ष्यजित तामाङ एकीकृत समाजवादी
धुनीबेसी ४ हरि सुवेदी विजयी एकीकृत समाजवादी
गंगाजमुना ७ रविन अधिकारी एकीकृत समाजवादी
रुबीभ्याली २ रुप्पा घले, नेकपा एकीकृत समाजवादी
रुबीभ्याली ६ समीर गुरुङ, नेकपा एकीकृत समाजवादी
थाक्रे ८ प्रेम कुमार थापा एकीकृत समाजवादी

स्वतन्त्र ४ वडा तर्फ विजयी 

नीलकण्ठ ३ राजकुमार श्रेष्ठ, स्वतन्त्र
नीलकण्ठ ८ प्रकाश कुमार श्रेष्ठ, स्वतन्त्र
धुनीबेसी ५ मा विशाल भट्टराई स्वतन्त्र
ज्वालामुखी ४ कृष्ण बहादुर गुरुङ्ग स्वतन्त्र

राप्रपा ४ वडा तर्फ विजयी 

रुबीभ्याली ४ प्रशान्त तामाङ, राप्रपा
खनियाबास १ सोनामबहादुर तामाङ, राप्रपा
खनियाबास २ अरुण कुमार पाख्रीन, राप्रपा
खनियाबास ३ मा कमान सिङ तामाङ, राप्रपा

जासपा १ वडा तर्फ विजयी 

रुबीभ्याली ३ फेदोर्जे तामाङ, जासपा

तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार